Kierunek lekarsko-dentystyczny

Program zajęć
Rozkład zajęć

Ogłoszenia 2021/2022

W dniach 16 i 23 maja nie ma objaśnień w sali mikroskopowej nr 1.

Zajęcia odbywają sie w grupach ćwiczeniowych.

Seminarium podsumowujące w dniach 30 maja i 6 czerwca odbedzie się w sali mikroskopowej nr 1:

• dla studentów niestacjonarnych o godz. 10:45
  • dla studentów stacjonarnych o godz. 11:30

Drodzy studenci,

kolokwium testowe z Histologii szczegółowej zostanie przeprowadzone w grupach ćwiczeniowych dnia 23 maja o godz. 11:45.

Termin kolokwium poprawkowego uległ zmianie i został przesunięty na 11 czerwca o godz. 10:00. Informacja dotycząca sali będzie podana w późniejszym terminie.

Studenci mają prawo do wglądu do swojej pracy w dniach 25-27 maja,  w godz. 10:00 - 14:00.

Zainteresowanych studentów zapraszamy do pokoju nr 4 lub nr 10.

Informujemy Studentów,

że wszelkie pytania i zastrzeżenia dotyczące pytań kolokwialnych można składać w formie pisemnej na ręce asystentów TYLKO podczas testu, bądź tuż po zakończeniu rozwiązywania testu. Reklamacje przekazane po opuszczeniu sali NIE będą uwzględniane.

KOD do wykładu: Staw skroniowo-żuchwowy, materiały wszczepialne w stomatologii.

sac2ari

Szanowni Studenci,

informujemy, że kolokwia testowe w formie stacjonarnej oraz egzamin będą składać się z pytań jednokrotnego wyboru.

Uwaga - Studenci, którzy są nieobecni na zajęciach, dostają "0" punktów z wejściówki, nawet jeżeli ją zaliczą. Zasada ta nie dotyczy Studentów, którzy mają nałożoną izolację lub kwarantannę, o ile okażą odpowiedni dokument swojemu Asystentowi.

GODZINY DYŻUROWANIA ASYSTENTÓW

Kontakty studentów z asystentami są umawiane za pośrednictwem Pani Małgorzaty Kowalczyk (pokój nr 10 – parter Katedry)

Odpowiedzialni za dydaktykę / dyżury w sprawach studenckich
  • dr hab. Artur Kamiński