Techniki dentystyczne

Zakres nauczania
Program zajęć

Ogłoszenia 2017/2018

Informujemy studentów Technik Dentystycznych, że kolokwium poprawkowe odbędzie się w dniu 23 Maja 2018 r. o godzinie 9:00,    w sali mikroskopowej nr. 1.

Obowiązujący podręcznik:

1. Skrypt pod redakcją J. Godlewskiej Jędrzejczyk, S. Moskalewskiego

„PODSTAWY HISTOLOGII I EMBRIOLOGII”, wyd. Oficyna Wydawnicza Akademii Medycznej w Warszawie, 2006.

Podręczniki zalecane:

1. Daniel J. Chiego, red. wyd. pol. Paweł Włodarski „Histologia i Embriologia Jamy Ustnej”,wyd. Edra  Urban&Partner,  Wrocław 2017 wyd. 4

2. Kmieć Z. „Histologia zęba i jamy ustnej”, wyd. Skryptor, Gdańsk 2003