Kierunek lekarsko-dentystyczny

Rozkład zajęć

Ogłoszenia 2021/2022

Uwaga!!!

Dodatkowy termin kolokium z Histologii Ogólnej, Embriologii oraz Histologii Szczegółowej odbędzie się w dniu 22 sierpnia. Informujemy, że test będzie przeprowadzony w formie elektronicznej w Centrum Dydaktycznym. Dokładne godziny zaliczeń zostaną podane w późniejszym terminie.

Drugi termin egzaminu praktycznego oraz teoretycznego odbędzie się w dniu 1 września. Dokładne godziny egzaminów zostaną podane w późniejszym terminie.

Studenci, którzy nie zaliczyli egzaminu praktycznego, ale ZALICZYLI egzamin teoretyczny mogą podchodzić do drugiego terminu egzaminu praktycznego w dniach 6 - 8 lipca w godzinach 10:00 - 11:00 w Sali Seminaryjnej, bez konieczności wcześniejszego umawiania, lub w trakcie sesji poprawkowej 1 września. UWAGA - ocena końcowa egzaminu z Histologii i Embriologii zostanie wpisana jako drugi termin.

Studenci mogą wypożyczać preparaty od poniedziałku 4 lipca w godzinach 10:00 - 14:00.

Studenci mają prawo do wglądu do swojej pracy z egzaminu praktycznego w dniach 30.06 - 1.07,  w godz. 10:00 - 14:00.

Zainteresowanych studentów zapraszamy do pokoju nr 4 lub nr 10.

HISTOLOGIA, CYTOLOGIA I EMBRIOLOGIA

egzamin elektroniczny dla studentów 1 roku

Wydziału Lekarsko - Stomatologiicznego

Uprzejmie informujemy, iż:

1. Studenci podchodzący do zaliczeń i egzaminów elektronicznych, mogą zapisywać się na nie
za pośrednictwem Portalu Egzaminacyjnego, dostępnego pod adresem:

Logowanie do konta na Portalu Egzaminacyjnym, odbywa się za pomocą danych
z Centralnego Systemu Autoryzacji. Dane logowania będą niezbędne do rozpoczęcia egzaminu.

2. Zapisy na egzamin będą możliwe za pośrednictwem Portalu Egzaminacyjnego od 23.06.2022 r.

3. Egzamin odbędzie się w salach nr 231/1 i 233/1 w Centrum Dydaktycznym (ul. Trojdena 2a) w dniu 30.06.2022 o godzinie 8:00

4. Test będzie składał się ze 100 pytań, czas na jego rozwiązanie wyniesie 100 minut, a próg zaliczenia 60%. Wyniki w postaci liczby uzyskanych punktów, będą dostępne bezpośrednio po zakończeniu testu.

5. W przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów związanych z rejestracją lub obsługą Portalu Egzaminacyjnego prosimy o kontakt z Biurem Jakości i Innowacyjności Kształcenia - Farmacja,
3 kostka, pokój 3.03, tel. (22) 57 20 258, e-mail: egzaminy@wum.edu.pl

6. Studenci mają wgląd do pytań bezpośrednio po zakończeniu egzaminu. Ewentualne zastrzeżenia do pytań studenci mogą zglaszać w trakcie testu lub bezpośrednio po zakończeniu wyłącznie przez platformę Portalu Egzaminacyjnego.

Studenci mają prawo do wglądu do swojej pracy w dniach ..............,  w godz. ......................

Zainteresowanych studentów zapraszamy do pokoju nr 4 lub nr 10.

Informujemy Studentów,

że wszelkie pytania i zastrzeżenia dotyczące pytań kolokwialnych można składać w formie pisemnej na ręce asystentów TYLKO podczas testu, bądź tuż po zakończeniu rozwiązywania testu. Reklamacje przekazane po opuszczeniu sali NIE będą uwzględniane.

Szanowni Studenci,

informujemy, że kolokwia testowe w formie stacjonarnej oraz egzamin będą składać się z pytań jednokrotnego wyboru.

Uwaga - Studenci, którzy są nieobecni na zajęciach, dostają "0" punktów z wejściówki, nawet jeżeli ją zaliczą. Zasada ta nie dotyczy Studentów, którzy mają nałożoną izolację lub kwarantannę, o ile okażą odpowiedni dokument swojemu Asystentowi.

GODZINY DYŻUROWANIA ASYSTENTÓW

Kontakty studentów z asystentami są umawiane za pośrednictwem Pani Małgorzaty Kowalczyk (pokój nr 10 – parter Katedry)

Odpowiedzialni za dydaktykę / dyżury w sprawach studenckich
  • dr hab. Artur Kamiński