Higiena stomatologiczna

Obowiązujący podręcznik:

1. Skrypt pod redakcją J. Godlewskiej Jędrzejczyk, S. Moskalewskiego

„PODSTAWY HISTOLOGII I EMBRIOLOGII”, wyd. Oficyna Wydawnicza Akademii Medycznej w Warszawie, 2006.

Podręczniki zalecane:

1. Daniel J. Chiego, red. wyd. pol. Paweł Włodarski „Histologia i Embriologia              Jamy Ustnej”,wyd. Edra  Urban&Partner,  Wrocław 2017 wyd. 4

2. Kmieć Z. „Histologia zęba i jamy ustnej”, wyd. Skryptor, Gdańsk 2003

Informujemy, że drugi termin kolokwium zaliczającego z histologii odbędzie sie w dniu 11 kwietnia br. o godzinie 10-tej, w sali mikroskopowej nr 1.