Jesteś tutaj

Rozkład zajęć

Ćwiczenia (Anatomicum, ul. Chałubińskiego 5). Ip. Anatomicum - sale mikroskopowe nr 1 (duża); 5; 6; 7; 9; 10; 11

  • Wtorki - 10:30- 12:30

Przed ćwiczeniami studenci spotykają się wszyscy w sali mikroskopowej nr 1
Grupa   1. sala 5
Grupa   2. sala 6
Grupa   3. sala 7
Grupa   4. sala 9
Grupa   5. sala 10
Grupa   6. sala 11
Grupa   7. sala 1, stoły:  1 - 3
Grupa   8. sala 1, stoły:  8 - 10
Grupa   9. sala 1, stoły: 12 - 14

Wykłady:

  • Czwartki  8:00 - 9:30  -  sala wykładowa im. Leśniowskieg

Histologiczne grupy ćwiczeniowe:

GRUPA 1.  sala ćwiczeniowa nr 5

1

Arament Agata             

Banasiewicz Katarzyna 

3

Baranowska Joanna     

4

Bartosiewicz Julia        

5

Bartosiewicz Weronika

6

Białek Weronika              

7

Bielska Aleksandra     

8

Bienias Elżbieta           

9

Biernacka Magdalena  

10

Borowiec Arkadiusz      

11

Brzeska Natalia         

12

Cedrowska Aleksandra 

13

Chojecka Kamila           

14

Ciupińska Agnieszka    

15

Cyrnek Natalia              

 

GRUPA 2 sala ćwiczeniowa nr 6  

1

Czuchońska Anna          

Ćwiek Aleksandra          

3

Deredas Aleksandra      

4

Dominik Kaja                 

5

Dudkowska Agata         

6

Dybowska Maria          

7

Gałęziowska Edyta       

8

Giza Aneta                     

9

Głażewska Izabela        

10

Gołębiewska Joanna    

11

Gosztyła Paulina            

12

Górzyńska Natalia        

13

Hałoń Marcelina            

14

Herbin Aleksandra       

15

Jabłońska Aleksandra 

 

 GRUPA 3 sala ćwiczeniowa nr 7  

1

Kałuska Aleksandra       

Kieczka Natalia               

3

Kmiołek Aleksandra      

4

Kmita Aleksandra            

5

Kolbus Natalia                 

6

Komisarczuk Natalia       

7

Komorowska Karolina   

8

Kordala Małgorzata        

9

Kornet Katarzyna           

10

Kosmala Anna                

11

Kowalczyk Karolina       

12

Kowalewska Agnieszka 

13

Kowalska Agnieszka      

14

Kozicka Bogna              

15

Kraft Sylwia                 

 

 GRUPA 4 sala ćwiczeniowa nr 9  

1

Jaszczur Magdalena         

Ludwiniak Ewa                 

3

Łazarczyk Barbara             

4

Łukasik Kamelia                

5

Łukaszewicz Sylwia        

6

Maciejczyk Natalia          

7

Majewska Julia                

8

Marzenta Weronika         

9

Matusiak Patrycja         

10

Michalska Julia              

11

Michałek Klaudia            

12

Mirek Marzena                

13

Mizak Aleksandra           

14

Morzyńska Izabela          

15

Myszko Izabela               

 

 GRUPA 5 sala ćwiczeniowa nr 10

1

Petrus Natalia                   

Piechal Aleksandra         

3

Pierzak Weronika             

4

Pisklak Agata                   

5

Porębska Aleksandra     

6

Posłuszna Magdalena    

7

Postek Natalia                  

8

Prędecka Karolina          

9

Putkowska Weronika     

10

Rowicka Aleksandra      

11

Rybaczuk Katarzyna     

12

Rydel Ewelina                

13

Sak Diana                       

14

Siembida Monika           

15

Składanek Marta           

 

 GRUPA 6 sala ćwiczeniowa nr 11

1

Aramowicz Joanna            

Małachowska Matra          

3

Szeliga Dominika              

4

Szulborska Weronika      

5

Szymańska Zofia            

6

Szynalik Anna                

7

Światłoch Justyna           

8

Tarkowska Aleksandra  

9

Tatowicz Gabriela         

10

Waleszczak Ewa           

11

Wałuszko Dominika    

12

Wasiewicz Joanna       

13

Wągrodzka Patrycja    

14

Watras Magdalena      

 

GRUPA 7 sala ćwiczeniowa nr 1, stoły 1 - 3       

1

Czajńska Maria                  

Jędrzejewska Kamila        

3

Kwapisz Zofia                   

4

Komorowska Paulina      

5

Stempkowska Adriana   

6

Walasek Marzena             

7

Jabłońska Małgorzata     

8

Jagiełło Monika              

9

Jakubczyk Aleksandra  

10

Jałoszewska Aleksandra

11

Kuczyńska Kamila          

12

Tyniec-Lipska Pola         

13

Wróblewska Dorota       

14

Krawczyk Olga               

15

Kubicka Dominika        

 

 GRUPA 8 sala ćwiczeniowa nr 1, stoły 8 - 10     

1

Kucińska Anna              

Kulesza Katarzyna        

3

Kurdziel Karolina         

4

Kurek Martyna             

5

Langa Aleksandra       

6

Lubieniecka Weronika 

7

Nowocińska Angelika  

8

Olszyna Aleksandra    

9

Orłowska Bogumiła     

10

Osojca Katarzyna       

11

Pater Julia                   

12

Pawelak Monika          

13

Pawłowska Alicja       

14

Pazura Kamila            

 

 GRUPA 9 sala ćwiczeniowa nr 1, stoły 5 - 7       

1

Sprzączak Kinga           

Sroka Kinga                  

3

Stachurska Patrycja    

4

Stasiak Monika             

5

Stemler Aleksandra     

6

Stodolak Marlena         

7

Stolarska Joanna        

8

Strzębała Ilona            

9

Wilczyńska Aleksandra

10

Wrona Aleksandra       

11

Zaborowska Zofia       

12

Zajkowska Paulina      

13

Zalewska Iga               

14

Zaręba Justyna           

15

Żąłnierczyk Aleksandra 

16

Żukowska Diana